O nás

PROline BODY - recepce

Centrum regenerace, rekondice a hubnutí společnosti PROline BODY spol. s r. o. navazuje na tradici, která započala již v roce 2002 zřízením prvního salónu zaměřeného na ženy, které se potýkají s nadváhou a s tím spojenými obtížemi. Chtěli jsme nabídnout řešení dostupné i těm, které se z nějakého důvodu nemohou nebo zdráhají namáhat fyzickou aktivitou. K tomuto účelu nám nejlépe vyhovovala norská metoda bailine.

Zájem a spokojenost s metodou bailine byly ohromné, což nás vedlo k rozšíření salónů i do dalších měst naší republiky (časem se všechny osamostatnily) a rozšíření naší nabídky o řadu dalších služeb.

V současné době naše společnost provozuje své vlastní Centrum regenerace, rekondice a hubnutí již opět pouze v Příbrami a kromě pilotní metody bailine nabízí celé spektrum služeb, které Vám dopomohou ke krásnější a pevnější postavě a celkově zdravějšímu a radostnějšímu životu.

Nejste-li tedy spokojeni se svou postavou, chcete-li se cítit atraktivnější, najít sebevědomí a sebeúctu, chcete-li začít žít zdravěji a aktivněji, užívat si lépe života, rozhodně neváhejte a prozkoumejte nabídku našich služeb, jistě si vyberete. A pokud nevíte, čím nebo jak vůbec začít, prostě se objednejte k úvodní konzultaci, společně zjistíme, co by pro Vás bylo nejvhodnější.