K2 HIKING Příbram

PROline BODY - K2HIKING

K2HIKING je nová skupinová aktivita, kterou zvládne opravdu každý. HIKING ve volném překladu z angličtiny znamená „Vysokohorská turistika“ a Indoor Walking „Chůzi uvnitř“. Skupinu lidí vede vyškolený instruktor K2HIKING „Indoor Walking“ Programu za doprovodu motivující hudby.

1 lekce = 60 minut

K2HIKING lekce znamená chůze, běh i jednoduché aerobikové prvky na K2 trenažérech – čímž vzniká velmi atraktivní a zábavná forma cvičení. K2HIKING vychází ze základní lidské aktivity = chůze, jež je pro člověka tím nejpřirozenějším pohybem, který vždy vykonával, vykonává a pravděpodobně ještě pár tisíciletí vykonávat bude. I proto na lekcích K2HIKING potkáte muže i ženy, mladé i staré, sportovce i méně zdatné. Chůzi zvládne a programu K2HIKING brzy podlehne skutečně každý.

7 trenérek

K2HIKING si zlepšíte fyzickou výkonnost, Váš boj s nadváhou bude úspěšnější, vylepšíte si celkový zdravotní stav, prodloužíte si aktivní život a především budete mít po lekci K2HIKING mnohem lepší náladu než když jste na ní přišli. Prožijete zážitek podobající se skutečnému zatížení v přírodě a užijete si tak svoji lekci naplno.

S K2HIKING Indoor Walking Programem se budete cítit skvěle, protože:

Zhubnete.

Vyrýsujete svaly a hýždě.

Váš metabolismus bude více spalovat, i když nebudete právě cvičit.

Komplexně posílíte tělo.

Budete v kondici.

Budete „happy“.

Zbavíte tělo škodlivých látek.

Budete psychicky a fyzicky v rovnováze.

Pročistíte pokožku.

Odreagujete se.


Budete moci o tom říci druhým.


Těší se na Vás tým trenérů K2HIKING Fit studia K2 Příbram, aktuálně ve složení: Šárka Procházková, Lucka Součková, Lenka Škudrnová, Dominika Handlová, Lucie Tvarohová, Marie Dandová a Péťa Čebišová