Metoda Bailine

bailine01

Metoda bailine je v současné době nejoblíbenější a nejúčinnější metodou hubnutí na světě. Dosahuje toho pomocí počítačem řízeného programu, tvarováním ženské postavy, váhové redukce a vyhlazením celulitidy bez chirurgického zákroku.

S bailine nic neriskujete! Jediné, co můžete ztratit, jsou kila a centimetry!

Účinky metody bailine

Metoda bailine je zaměřena na:

  • snižování nadváhy
  • tvarování postavy
  • odbourávání tukových zásob
  • vyhlazení celulitidy
  • správnou výživu
  • zpevňování ochablých svalů a kůže

Původ metody bailine

Metoda bailine pochází ze Skandinávie. Na trh ji přivedla stejnojmenná společnost coby úspěšný prostředek ke zlepšení ženské krásy, zdraví a duševní pohody. Bailine je v zásadě simulačním tréninkovým systémem, který byl vyvíjen po více než 30 let a dnes je nejmodernějším a nejúspěšnějším počítačem řízeným systémem k tvarování postavy, vyhlazení celulitidy a regulaci váhy.

Principy metody bailine

Metoda bailine vychází ze tří základních principů:

  1. Vlastní cvičení přístrojem bailine na tvarování postavy, které je individuálně nastaveno podle potřeb a přání klientky v separátních kabinkách.
  2. Poradenství v oblasti výživy pro ty ženy, které mají nadváhu a které chtějí vědět, jaké potraviny jsou pro jejich metabolismus nejlepší.
  3. Psychologická motivace s cílem pomoci klientce zvládnout celý program a tak dosáhnout očekávaných výsledků.

První návštěva ve studiu bailine

Vaše první návštěva ve studiu bailine je zcela bezplatná a trvá asi jednu hodinu. Během této doby vám školené asistentky provedou analýzu vaší postavy a váhy a společně prokonzultujete, které partie vašeho těla by bylo třeba zpevnit a zdokonalit. Pak k vám bude připojen přístroj bailine.

Přístroj bailine – počítačem řízené stimulátory

Přístroj bailine využívá moderních počítačem řízených stimulátorů, které byly speciálně vyvinuty právě pro bailine.

Stimulátory jsou ovládány speciálně navrženým počítačovým softwarem nabízejícím různé druhy programů, pro různé způsoby využití. Lze se tak zaměřit na pas, boky, stehna, horní polovinu trupu či paže, na celulitidy apod. Zahrnuje také „elektrobické“ programy jako: spalovač tuku, slabé a silné působení, intervalový trénink, zpevňování kůže, celulitida, hluboká masáž, ad. Ve všech těchto případech počítač reguluje intenzitu programů k zajištění správné aktivace pro každou klientku zvlášť.

Díky základnímu softwaru je přístroj bailine schopen si „zapamatovat“ nejlepší a nejefektivnější programy pro každou klientku zvlášť.

Atest přístrojů bailine

Přístroje bailine byly testovány a schváleny několika tuzemskými i mezinárodními bezpečnostními směrnicemi, které mimo jiné vyhovují požadavkům amerických, kanadských, evropských či skandinávských předpisů jako CE, CB, UL a Nemko.

Upozornění!

Metoda bailine není vhodná pro osoby s implantáty (např. kardiostimulátor, umělé klouby, endoprotéza), neléčeným krevním tlakem, neléčenou epilepsií, akutním zánětem žil a nedoporučuje se ani v těhotenství.