Vacupress

vacupress01

Cítíte se „oplácaně“ a žádná z metod na hubnutí, které jste dosud vyzkoušely, nezabrala? Nebo vás trápí celulitida či „povadlá“ a stále méně pružná pokožka? Nechte si nabídnout vakuovou masáž zvanou  Vacupress…

Vacupress se představuje

Připravili jsme pro Vás speciální kúry, které napomohou k hubnutí i těm, kterým nepomohla žádná metoda hubnutí. Vacupress je speciální přístrojová vakuová masáž (někdy se jí říká také „baňky“), určená všem, kteří chtějí vylepšit stav své pokožky, zbavit se celulitidy a celkově vyčistit organismus. Kosmetičky tento přístroj nazývají „vysavačem tuků“. V Německu byl vyhodnocen nejlepším přístrojem na celulitidu.

V současné době se Vacupress osvědčil též v návaznosti na moderní techniku kavitační liposukce, což je neinvazivní metoda využívající nejmodernější ultrazvukové kavitační technologie. Podobně jako lymfatické masáže totiž Vacupress urychluje odvod odpadních látek z těla, čímž podporuje účinek a trvání této bezbolestné liposukce.

Účinky Vacupressu

  • odstraňuje celulitidu
  • zeštíhluje problematické partie až o několik centimetrů
  • zpevňuje ochablé tělesné partie (vnitřní stranu stehen, ruce, břicho…)
  • omlazuje, čistí a prokrvuje pleť obličeje, vyhlazuje vrásky, odstraňuje váčky pod očima
  • zpevňuje ochablou pleť, odstraňuje dvojitou bradu
  • tělo zbavuje toxinů a škodlivých látek, pročišťuje organismus

Principy Vacupressu

Přístroj Vacupress pracuje na principu nastavitelného podtlaku (vakua), kterým se provádí lymfatická masáž. Masáž se provádí speciálními baňkami, které jemně nasávají pokožku a podtlakem ji masírují. Podtlak narušuje tukové buňky, které se odplavují lymfatickým systémem z těla, čímž dochází k úbytku tukové tkáně a zeštíhlení. Silné prokrvení aktivuje pokožku, zlepšuje její zásobování výživou a kyslíkem.

Pokožce se navrací elasticita a zpevňuje se ochablé podkožní vazivo. Zlepšením toku lymfy dochází k odplavování toxinů a nežádoucích látek z těla, pokožka a celý organismus se omlazuje a regeneruje.

Ošetření přístrojem Vacupress je relaxační a velice příjemné. Masáž trvá půl hodiny až hodinu.

Četnost návštěv

Ideální je 6 – 20 aplikací (podle rozsahu postižení celulitidou), prvních 10 aplikací 2 – 3x týdně, další aplikace stačí 1x týdně.

Efekt je trvalý, pokud dále dodržuje rozumnou životosprávu, doporučuje se udržovací kúra 1 – 2x měsíčně.