Bambusová masáž

bambus01

Vyzkoušejte něco neobvyklého. Bambusová masáž s exklusivní technikou. Tato silně působící masáž s výraznou biostimulující a obnovující charakteristikou je určena na tělo i obličej. Je možné ji provádět na předem určených zónách, před léčbou, nebo jako závěrečnou proceduru péče. Masáž s použitím bambusu je zážitek, který podporuje zdraví. Je ideální jak pro muže (zváště pro sportovce díky stimulaci nervových a svalových krevních plíšků, zesilují se uvolňující a zklidňující vlastnosti), tak i pro ženy (zvláště pro ty co trpí celulitidou s otoky, nebo s fibrózou, díky zesílení drenážních a obnovujících vlastností).

Bambusová masáž je velice účinná a příjemná procedura. Používá se při ní bambusových tyčí různých velikostí určených pro dané partie těla. Zahrnuje v sobě prvky thajské a čínské masáže, shiatsu, lymfodrenáže a klasické masáže.

Tato technika je osvědčená v boji proti ztuhlým svalům, dokáže pomáhat proti celulitidě a při tlaku na určená místa pomáhá při nejrůznějších problémech. Stimuluje, odstraňuje stres a je velice příjemná.

Při bambusové masáži se pracuje s tlakem a daným typem bambusové tyče, které jsou nahřáté na příjemnou teplotu. Masíruje se za použití olejů.

Masáž Magic Bamboo

Bambusová masáž má uvolňující, uklidňující, obnovující a drenážní vlastnosti. Funguje podobně jako lymfatická masáž.

Masáž s použitím bambusu – to je masáž podporující zdraví

Je ideální jak pro muže (zvlášť pro sportovce díky stimulaci nervových a svalových krevních plíšků, zesilují se uvolňující a zklidňující vlastnosti), tak i pro ženy (díky zesílení drenážních a obnovujících vlastností zvláště pro ty, které trpí celulitidou s otoky nebo s fibrózou). Bambusová masáž patří k novinkám ve světě wellness a relaxace. Má vynikající uvolňující, zklidňující, reflexní a lymfatické vlastnosti. Je zvláště vhodná pro osoby s otoky nebo celulitidou.

Masáž Magic Bamboo je horká novinka mezi masážemi

K masáži celého těla se využívají bambusové tyče a originální bambusový olej, který má vyživující, obnovující, regenerační a hojivé vlastnosti, dodává pružnost pokožce a léčí strie. Masáž odstraňuje bolesti páteře, uvolňuje napětí a ztuhlost svalů.

Magic Bamboo má i kosmetické účinky v oblasti obličeje (odstraňuje tzv. druhou bradu, drenáž obličeje). Při této masáži se masíruje celé tělo, včetně obličeje.

Účinky bambusové masáže:

Při bambusové masáži dochází k větší stimulaci a prokrvení tkání,což se pozitivně projevuje na rychlejší regeneraci a relaxaci celého pohybového aparátu.

  • zbavuje fyzického a psychického napětí
  • urychluje odplavení toxinů z těla
  • zlepšuje kvalitu kůže a podkoží
  • zrychluje proudění krve a lymfy
  • pomáhá proti celulitidě
  • pomáhá prohřát organismus