Kryoelektroforéza (neinvazivní obličejový lifting)

PROline BODY

Sledujete přibývající vrásky na vašem obličeji? Pomůžeme Vám sledovat, jak mizí! Čas totiž lze obelstít, vraťte ho o několik let zpět a mějte vitálnější a mladší pleť. V čem tkví toto tajemství?

Revoluční péče o obličej, krk a dekolt!

Vyzkoušejte facelifting se zapracováním kyseliny hyaluronové, který zde provádí pouze proškolený zdravotnický personál přístrojem CooLipo pod záštitou MUDr. Václava Poláčka, CSc. Přístroj CooLipo Twin pracuje na principu kryoelektroforézy a kryolipolýzy, tj. metod, které velmi účinně omlazují pokožku a zbavují ji vrásek.

Jedná se o dosud nejefektivnější a nejšetrnější ošetření pleti na trhu – ošetření pomocí oscilačního proudu v kombinaci s kryogenickou technologií. Díky této metodě je do hlubších vrstev kůže (pomocí mrazu) dopraveno až 92% účinných látek (vitamíny a séra).

CooLipo Twin je díky spojení kryoelektroforézy a kryoalipolýzy nejefektivnější a nejšetrnější technologie v redukci podkožního tuku a ošetření pleti na trhu. Kryoelektroforéza je nejflexibilnější metoda v ošetřování pleti. Kryoelektroforéza je neinvazivní metoda. Aktivní složky jsou do vrstev pokožky přiváděny pomocí pulsujícího proudu. Díky této metodě je do hlubších vrstev kůže dopraveno 80% – 90% účinných látek. Úspěšně se používá při ošetření vrásek, akné, nepravidelné pigmentace, růžovky (kožní choroba) a citlivé pleti.

Jak kryoelektroforéza s CooLipo Twin probíhá?

Hlavice CooLipo Twin, která stimuluje pokožku, využívá kombinaci oscilačního proudu a kryogenické technologie. Působením chladu na pokožku se zvyšuje její propustnost a tím se podpoří průchod účinných látek do hlubších vrstev pokožky. Ty pak mohou proniknout až do hloubky několika mm pod kůži.

Ošetření je pro klienta velice příjemné a nebolestivé. Dochází také k aktivaci pojivových tkání a následnému vypnutí pokožky a odstranění toxinů.

Výhody kryoelektroforézy s CooLipo Twin

 1. Teplota při samotném ošetření pleti se pohybuje mezi -10°C až 0°C, nevzniká pocit horka nebo pálení během ošetření.
 2. Dopravuje do hlubších vrstev pokožky 80-90% účinných látek, což je o 200-300% více než u běžného ošetření.
 3. Díky ochlazení pokožky dochází k vazokonstrikci (zúžení cév), tzn. účinné látky nejsou transportovány do krevního řečiště a tím dochází k extrémně lokalizovanému a účinnému ošetření.
 4. Působení oscilačního proudu v kombinaci s kryogenickou technologií zvyšuje prostupnost pokožky a tím se podpoří průchod účinných látek do hlubších vrstev pokožky.
 5. Aktivace pojivových tkání má za následek vypnutí pokožky a odstranění toxinů.

Tato metoda je hojně využívaná dermatology při léčbě nežádoucích útvarů v lidském těle. Nyní je s velkým úspěchem přijímána také prestižními klinikami estetické medicíny na celém světě. Stává se též velmi oblíbenou mezi pacienty, kteří chtějí tvarovat svoji postavu a především omladit obličej, krk a dekolt.

Ošetření je vhodné pro klientky s ochablou pokožkou obličeje, kteří chtějí zlepšit svůj zevnějšek bez chirurgického zákroku. Výsledkem je pevnější pleť s výrazným úbytkem vrásek a tukových nerovností. Tato metoda se používá s velkým úspěchem v prestižních klinikách na celém světě.

Výsledkem je pevnější pleť s výrazným úbytkem vrásek.

Kontraindikace:

 • těhotenství a kojení
 • epilepsie
 • nádorová onemocnění
 • srdeční a ledvinové choroby
 • akutní zánět nebo infekční choroba
 • vážná cukrovka
 • potíže s krvácivostí, srdcem, mozkem, páteří nebo krčními uzlinami
 • voperované zařízení vysílající pulsy, implantáty (včetně plastických), výztuže kostí
 • ošetření břicha se nesmí provádět v případě menstruace nebo inkontinence
 • změna vnímavosti tepla, přirozeně vysoká teplota
 • atopický ekzém